Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 11 400x800 (FK0110408W02)
від 2 839 до 4 853 грн. Порівняти ціни 26 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 11 85
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 11 400x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 11 400x800
Сортувати
Kermi Kermi Profil-K FK0 11 400x800 | 4 169 грн. |
Kermi Kermi FKO 11 400x800 | 2 839 грн. |
Радиатор отопления Kermi Profil-K FK0 11 400X800 мм 608 Вт | 3 323 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Profil-K FK0 11 400X800 608 Вт FK0110408W02 | 3 411 грн. |
Kermi Profil-K FK0 11 400X800 608 Вт (FK0110408W02) | 3 411 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо