Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 22 900x1200 (FK0220912W02)
від 10 735 до 16 040 грн. Порівняти ціни 12 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 22 100
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 900x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 22 900x1200
Сортувати
Kermi Kermi FKO 22 900x1200 | 12 682 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK022 900x1200 (FK0220912W02) | 13 870 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 900x1200 | 15 523 грн. |
Kermi FKO 22 900x1200 | 10 735 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо