Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 33 600x1200 (FK0330612W02)
від 10 850 до 15 678 грн. Порівняти ціни 10 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 33 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 33 600x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 33 600x1200
Сортувати
Kermi Kermi FKO 33 600x1200 | 12 811 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK033 600x1200 (FK0330612W02) | 14 011 грн. |
Стальной радиатор Kermi FKO 33 600x1200 | 15 282 грн. |
Kermi FKO 33 600x1200 | 10 850 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 33 600x1200 | 13 068 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо