Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-V 11 300x1600 (FTV110301601R2K)
від 6 918 до 10 755 грн. Порівняти ціни 28 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-V 11 85
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-V 11 300x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-V 11 300x1600
Сортувати
Kermi Kermi Profil-V FTV 11 300x1600 | 7 351 грн. |
Kermi Kermi FTV 11 300x1600 | 6 918 грн. |
Радиатор стальной Kermi Profil-V Ftv 11 300X1600 мм | 7 324 грн. |
Радіатор сталевий Kermi, Profil-V, FTV 11, 300X1600 мм, +1192 Вт (FTV11030 | 7 351 грн. |
Kermi, Profil-V, FTV 11, 300X1600 мм, 1192 Вт (FTV110301601R2K) | 7 351 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо