Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-V 22 500x2600 (FTV220502601R2Z)
від 14 078 до 20 247 грн. Порівняти ціни 17 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-V 22 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-V 22 500x2600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-V 22 500x2600
Сортувати
Kermi Kermi FTV 22 500x2600 | 16 973 грн. |
Kermi Kermi Therm-X2 Profil-V FTV 22 500X2600 мм (FTV220502601R2Z) | 18 246 грн. |
Радиатор стальной Kermi Therm-X2 Profil-V Ftv 22 500X2600 мм | 17 925 грн. |
Радіатор сталевий Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 22 500X2600 мм FTV2205026 | 18 246 грн. |
Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 22 500X2600 мм (FTV220502601R2Z) | 18 246 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Рекомендуємо