Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-V 33 300x500 (FTV330300501R2Z)
від 5 980 до 11 119 грн. Порівняти ціни 22 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-V 33 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-V 33 300x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-V 33 300x500
Сортувати
Kermi Kermi Therm-X2 Profil-V FTV 33 300X500 мм (FTV330300501R2Z) | 7 623 грн. |
Kermi Kermi FTV 33 300x500 | 7 174 грн. |
Радиатор стальной Kermi Therm-X2 Profil-V Ftv 33 300X 500 мм | 7 595 грн. |
Радіатор сталевий Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 33, 300X 500 мм FTV330300 | 7 623 грн. |
Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 33, 300X 500 мм (FTV330300501R2Z) | 7 623 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Рекомендуємо