Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-V 33 500x1400 (FTV330501401R2K)
від 11 860 до 21 645 грн. Порівняти ціни 33 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-V 33 99
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-V 33 500x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-V 33 500x1400
Сортувати
Kermi Kermi Therm x2 FTV 33 500x1400 | 14 837 грн. |
Kermi Kermi FTV 33 500x1400 | 13 963 грн. |
Радиатор стальной Kermi Therm-X2 Profil-V Ftv 33 500X1400 мм | 14 782 грн. |
Радіатор сталевий Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 33, 500X1400 мм, 3882 Вт | 14 837 грн. |
Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 33, 500X1400 мм, 3882 Вт (FTV330501401R2K) | 14 837 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо