Штампований диск KFZ 7780 7x16/5x108 ET42 DIA65
від 1 751 до 3 613 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації KFZ 7780 1
Характеристики
KFZ 7780 7x16/5x108 ET42 DIA65 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 7780 7x16/5x108 ET42 DIA65
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 7780 Fiat R16 W7 PCD5x108 ET42 DIA65.1 (black) 1 | 3 551 грн. |
ALST 7780 7,0x16/5x108 D65,0 ET42 B | 3 486 грн. |
Диски ALST (KFZ) 7780 Fiat 7x16 5x108 ET42 DIA65,1 (black) | 3 529 грн. |
KFZ 7780 (R16 W7.0 PCD5x108 ET42 DIA65) черный | 3 395 грн. |
KFZ ALST (KFZ) 7780 R16 W7 PCD5x108 ET42 DIA65 | 3 482 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі