Штампований диск KFZ 9265 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA60
від 3 162 до 5 060 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації KFZ 9265 1
Характеристики
KFZ 9265 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA60 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 9265 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA60
Диск KFZ 9265 black R16 W6,5 PCD5x114,3 ET45 DIA60 | 3 178 грн. |
ALST (KFZ) 9265 6.5x16 5x114.3 ET45 DIA60 | 5 060 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 9265 6.5x16 5x114.3 ET45 DIA60 Black | 3 162 грн. |
Закрити
Схожі