Штампований диск KFZ 9165 6x15/5x112 ET47 DIA57
від 2 213 до 2 454 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації KFZ 9165 1
Характеристики
KFZ 9165 6x15/5x112 ET47 DIA57 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 9165 6x15/5x112 ET47 DIA57
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 9165 Skoda R15 W6 PCD5x112 ET47 DIA57.1 (black) | 2 336 грн. |
ALST 9165 6,0x15/5x112 D57,0 ET47 B | 2 454 грн. |
Диски ALST (KFZ) 9165 Skoda 6x15 5x112 ET47 DIA57,1 (black) | 2 386 грн. |
KFZ 9165 (R15 W6.0 PCD5x112 ET47 DIA57) черный | 2 304 грн. |
KFZ ALST (KFZ) 9165 B R15 W6 PCD5x112 ET47 HUB57 | 2 353 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі