Штампований диск KFZ 7900 5,5x15/3x112 ET-1 DIA57,1
від 1 166 до 1 387 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):3 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):-1 мм |
Модифікації KFZ 7900 1
Характеристики
KFZ 7900 5,5x15/3x112 ET-1 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 7900 5,5x15/3x112 ET-1 DIA57,1
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 7900 Smart R15 W5.5 PCD3x112 ET-1 DIA57.1 (silve | 1 251 грн. |
Диски ALST (KFZ) 7900 Smart 5,5x15 3x112 ET-1 DIA57,1 (silver) | 1 204 грн. |
KFZ Стальний диск KFZ 7900 Smart R15 W5.5 PCD3x112 ET-1 DIA57.1 | 1 214 грн. |
ALST (KFZ) 7900 Smart 5.5x15 3x112 ET-1 DIA57.1 S | 1 232 грн. |
ALST (KFZ) 7900 Smart 5.5x15 3x112 ET-1 DIA57.1 S | 1 387 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 7900 Smart 5.5x15 3x112 ET-1 DIA57.1 S | 1 166 грн. |
Закрити
Схожі