Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x8Gb KF436C16RB2AK2/16
Фото 16 |
Kingston Fury KF436C16RB2AK2/16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x8Gb KF436C16RB2AK2/16
Усі ціни 24 →Kingston DDR4 16GB (2x8GB) 3600Mhz FURY Renegade RGB Black (KF436C16RB2AK2 | 2 822 грн. |
Модуль пам`яті DDR4 2x8GB/3600 Kingston Fury Renegade RGB (KF436C16RB2AK2/ | 2 520 грн. |
Kingston Fury 16 Gb (2x8GB) DDR4 3600 MHz Renegade Rgb Black (KF436C16RB2A | 2 778 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 16 gb (2x8gb) DDR4 3600 MHz | 3 146 грн. |
Kingston Fury 16 Gb (2x8GB) DDR4 3600 MHz Renegade Rgb Black (KF436C16RB2A | 2 752 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x8Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x8Gb KF432C16RB2AK2/16 | від 2 520 грн. | 18 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x8Gb KF436C16RB2AK2/16 | від 2 498 грн. | 24 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x8Gb KF440C19RB2AK2/16 | від 3 163 грн. | 19 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x8Gb KF442C19RB2AK2/16 | від 3 510 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →