Сковорідка Kohen Prime Black KN80728 28 см
Фото 5 |
Kohen Prime Black KN80728 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kohen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kohen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kohen Prime Black KN80728
Ціни на Kohen Prime Black KN80728 |
---|---|---|---|---|
Kohen Prime Black KN80720 20 см | від 998 грн. | 1 пропозиція | ||
Kohen Prime Black KN80724 24 см | від 1 277 грн. | 1 пропозиція | ||
Kohen Prime Black KN80726 26 см | від 1 062 грн. | 1 пропозиція | ||
Kohen Prime Black KN80728 28 см | від 1 167 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →