Сковорідка Gipfel Stadella 0764 28 см
Gipfel Stadella 0764 26 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gipfel Stadella 0764 28 см
Сковорода без крышки Gipfel Stadella 28 см 0764 | 1 388 грн. |
Gipfel GP-0764 | 1 583 грн. |
Сковорода STADELLA 28х5, 5см з ручкою з покриттям Soft-touch GIPFEL | 1 464 грн. |
Gipfel сковорода stadella 28х5,5см з ручкою з покриттям soft-touch з 2-дво | 1 836 грн. |
Модификації Gipfel Stadella 0764
Ціни на Gipfel Stadella 0764 |
---|---|---|---|---|
Gipfel Stadella 0763 26 см | від 1 908 грн. | 2 пропозиції | ||
Gipfel Stadella 0764 28 см | від 1 388 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →