Душова кабіна Ravak Supernova 90x90
Відео 4Фото 5 |
Ravak Supernova SKCP4-90 Sabina 80x8090x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Supernova 90x90
Усі ціни 8 →Ravak Ravak SKCP4-90 Белый Pearl (31177V10011) 31177V10011 | 14 362 грн. |
Душовий кут Ravak Supernova 90 см SKCP4-90 Sabina білий+pearl (31177V10011 | 13 760 грн. |
Душевая кабина RAVAK Supernova SKCP4-90 SABINA полукруглая, 900x900 мм h17 | 13 760 грн. |
Душевой уголок Ravak Supernova 90 см SKCP4-90 Sabina сатин+pearl (31177VU0 | 20 726 грн. |
Душевая кабина Ravak Supernova SKCP4-90 PEARL Sabina, белый профиль 31177V | 17 200 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak Supernova SKCP4-90 Sabina:
- AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
- Колір профілю — сатин, білий
- Піддон купується окремо
Модификації Ravak Supernova
Ціни на Ravak Supernova |
---|---|---|---|---|
Ravak Supernova 80x80 | від 12 900 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Supernova 90x90 | від 13 760 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →