Тумба під умивальник Kolo Nova Pro 65 M39025000
Фото 8 | Товар застарів 5 840 грн. Тип: тумба; Монтаж: підлоговий / підвісний; Розташування: пристінна; Розташування умивальника: по центру; Відкривання: дверцята; умивальник; полиці; ручки; доводчики; Матеріал корпуса: ДСП; Матеріал фасаду: МДФ; |
Kolo Nova Pro 65 M39025000 |
|
Металева полиця для пляшок на внутрішній стороні дверей (можливість регулювання висоти). Додатково комплектується 2 ніжками
Додатково комплектується 2 ніжками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kolo Nova Pro 65 M39025000
Ціни на Kolo Nova Pro 65 M39025000 |
---|---|---|---|---|
Kolo Nova Pro 60 | від 5 806 грн. | 1 пропозиція | ||
Kolo Nova Pro 50 | від 5 132 грн. | 1 пропозиція | ||
Kolo Nova Pro 55 | від 5 376 грн. | 1 пропозиція |