Тумба під умивальник Kolo Rekord 40 K99024000
Фото 3 |
Kolo Rekord 40 K99024000 |
|
Двері можна встановити з відкриванням на праву або ліву сторону.
Додатково комплектується ніжками. Умивальник може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Rekord 40 K99024000
Усі ціни 6 →Тумба підвісна Kolo Rekord 40 K99024000 з раковиною | 4 545 грн. |
Тумба з умивальником Kolo Rekord 40 (K99024000) K99024000 | 4 545 грн. |
Kolo Kolo Раковина REKORD меблева 40+шафка 40 білий глянець, універсал. мо | 4 545 грн. |
Тумба підвісна Kolo Rekord 40 K99024000 з раковиною | 4 545 грн. |
Шафка з умивальником REKORD 40 KOLO (K99024000) | 4 545 грн. |
Шафка з умивальником Kolo Record, 32,5х28,5 см, Білий глянцевий (K99024000 | 4 545 грн. |
Модификації Kolo Rekord 40 K99024000
Ціни на Kolo Rekord 40 K99024000 |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 40 K99024000 | від 4 545 грн. | 6 пропозицій | ||
Kolo Rekord 50 K99025000 | від 5 376 грн. | 7 пропозицій | ||
Kolo Rekord 50-3 | від 6 099 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →