Тумба під умивальник Kolo Rekord 31
Kolo Rekord 31 |
|
Двері можливо встановити на праву або ліву сторону
Додатково комплектується 2 або 4 ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Rekord 31
Тумба під умивальник Kolo Rekord 40 см 89541000 | 2 856 грн. |
Kolo Kolo REKORD шафка під умивальник 31*59,1*26,2см, білий глянець (підло | 2 659 грн. |
Тумба под умывальник Kolo Rekord 40 см 89541000 | 2 856 грн. |
Тумба для раковины Kolo Rekord 31 см (89541000) 89541000 | 2 798 грн. |
Тумба підвісна KOLO Rekord (32) 89541 Білий глянець | 2 666 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →