Ванна Kolo Promise 150x100 см
Kolo Promise 150x100 150x100 см170x110 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Promise 150x100 см
Kolo Kolo Promise L 150x100 (XWA3051000) | 4 866 грн. |
Ванна акрилова KOLO PROMISE 150х100 R + ніжки SN8/SN7 (XWA3050000) | 5 621 грн. |
Ванна акрилова KOLO PROMISE XWA3051000 лівостороння | 4 685 грн. |
Kolo Kolo Promise R 150x100 (XWA3050000) | 5 620 грн. |
Модификації Kolo Promise
Ціни на Kolo Promise |
---|---|---|---|---|
Kolo Promise 150x100 см | від 4 685 грн. | 4 пропозиції | ||
Kolo Promise 170x110 см | від 6 992 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →