Ванна Kolo Promise 170x110 см
Фото 3 |
Kolo Promise 170x110 150x100 см170x110 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Promise 170x110 см
Kolo Kolo Promise L 170x110 (XWA3271000) | 7 687 грн. |
Ванна акрилова KOLO PROMISE 170x110 (XWA3271000) | 6 992 грн. |
Kolo Kolo Promise R 170x110 (XWA3270000) | 9 379 грн. |
Модификації Kolo Promise
Ціни на Kolo Promise |
---|---|---|---|---|
Kolo Promise 150x100 см | від 4 685 грн. | 4 пропозиції | ||
Kolo Promise 170x110 см | від 6 992 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →