Ванна Kolo Supero Duo 180x80 см
Фото 3 |
Kolo Supero Duo 180x80 5363000 180x80 см190x90 см |
|
Ніжки можуть купуватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Supero Duo 180x80 см
Ванна акрилова Kolo SUPERO DUO 180x80, прямокутна, центральний злив, з ніж | 6 672 грн. |
Kolo Kolo ванна акрилова SUPERO DUO 180x80 + ніжки SN14 центр.злив - 53630 | 5 352 грн. |
Ванна акрил. SUPERO DUO 180x80 + ніжки SN14 центр.злив Модель SUPERO 53630 | 7 332 грн. |
Ванна акрилова KOLO Supero Duo 180x80 з ніжками | 7 332 грн. |
Модификації Kolo Supero Duo
Ціни на Kolo Supero Duo |
---|---|---|---|---|
Kolo Supero Duo 180x80 см | від 5 352 грн. | 4 пропозиції | ||
Kolo Supero Duo 190x90 см | від 7 999 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →