Ванна Kolpa San Evelin 170x75 см
Kolpa San Evelin 170x75 593070 |
|
Додаткові купуються: каркас або ніжки, бічна панель. Максимальне навантаження: 315 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolpa San 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolpa San.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolpa San Evelin 170x75 см
Ванна акрилова Kolpa San Evelin 170x75 см 593072 | 12 383 грн. |
Ванна Kolpa San Evelin 170x75 (593072) 593070 | 10 389 грн. |
Ванна акрилова KOLPA SAN EVELIN 170х75 WHITE (593070) | 12 021 грн. |
Акрилова ванна Kolpa San Evelin 170x75 593070 | 12 383 грн. |
Ванна акрилова Kolpa San Evelin 170x75 см 593072 | 12 383 грн. |
Модификації Kolpa San Evelin
Ціни на Kolpa San Evelin |
---|---|---|---|---|
Kolpa San Evelin 140x70 см | від 11 743 грн. | 1 пропозиція | ||
Kolpa San Evelin 150x70 см | від 10 389 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolpa San Evelin 160x70 см | від 10 389 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolpa San Evelin 170x70 см | від 10 389 грн. | 5 пропозицій | ||
Kolpa San Evelin 170x75 см | від 10 389 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →