Ванна Kolpa San Evelin 160x70 см
Kolpa San Evelin 160x70 593350 |
|
Додаткові купуються: каркас або ніжки, бічна панель. Максимальне навантаження: 285 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolpa San 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolpa San.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolpa San Evelin 160x70 см
Ванна акрилова Kolpa San Evelin 160x70 см 593350 | 12 383 грн. |
Ванна Kolpa San Evelin 160x70 (593355) 593350-1 | 12 427 грн. |
Ванна акрилова Kolpa San Evelin 160x70 см 593350 | 12 383 грн. |
Модификації Kolpa San Evelin
Ціни на Kolpa San Evelin |
---|---|---|---|---|
Kolpa San Evelin 140x70 см | від 11 743 грн. | 1 пропозиція | ||
Kolpa San Evelin 150x70 см | від 12 383 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolpa San Evelin 160x70 см | від 12 383 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolpa San Evelin 170x70 см | від 12 021 грн. | 5 пропозицій | ||
Kolpa San Evelin 170x75 см | від 12 021 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →