Ванна Villeroy & Boch Avento 170x75 см
Відео 5Фото 2 |
Villeroy & Boch Avento 170x75 UBA170AVN2V-01 170x75 см180x80 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Avento 170x75 см
Ванна акрилова Villeroy & Boch Avento Duo 170x75 UBA170AVN2V-01 | 14 500 грн. |
Ванна акрилова VILLEROY & BOCH Avento (UBA170AVN2V-01) 170x75 см UBA170AVN | 13 000 грн. |
Ванна акриловая Villeroy&Boch Avento Duo 170x75 UBA170AVN2V-01 | 9 650 грн. |
Відеоогляди
Модификації Villeroy & Boch Avento
Ціни на Villeroy & Boch Avento |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Avento 170x75 см | від 9 650 грн. | 3 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Avento 180x80 см | від 9 900 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →