Радіатор опалення Korado Radik Klasik 10 500x1200
Модифікації Korado Radik Klasik 10 16
Характеристики
Korado Radik Klasik 10 500x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 10 500x1200
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 10K 500x1200 мм бокове підключ | 4 597 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 10K 500x1200 мм бокове підключ | 4 592 грн. |
Korado 10-K 500x1200 | 2 189 грн. |
Закрити
Рекомендуємо