Радіатор опалення Korado Radik Klasik 33 500x1200
Модифікації Korado Radik Klasik 33 90
Характеристики
Korado Radik Klasik 33 500x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 33 500x1200
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 500x1200 мм бокове підключ | 13 626 грн. |
Korado Radik Klasik 33 500x1200 | 8 736 грн. |
Korado Radik Klasik 33 500x1200 | 14 616 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33-K 500х1200 мм (33050120-50-0010) | 13 626 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 500x1200 мм бокове підключ | 13 626 грн. |
Korado 33-K 500x1200 | 9 141 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33K 500x1200 (33050120-50-0010) | 8 660 грн. |
Закрити
Рекомендуємо