Радіатор опалення Korado Radik Klasik 33 500x1100
Модифікації Korado Radik Klasik 33 90
Характеристики
Korado Radik Klasik 33 500x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 33 500x1100
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 500x1100 мм бокове підключ | 12 833 грн. |
Korado Radik Klasik 33 500x1100 | 8 226 грн. |
Korado Radik Klasik 33 500x1100 | 13 763 грн. |
Радіатор Korado 33К 500x1100 бокове підключення 33050110-50-0010 | 13 016 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33-K 500х1100 мм (33050110-50-0010) | 12 833 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 500x1100 мм бокове підключ | 12 833 грн. |
Korado 33-K 500x1100 | 8 608 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33K 500x1100 (33050110-50-0010) | 8 170 грн. |
Закрити
Рекомендуємо