Газовий котел Kordi Vulkan 10VE 10 кВт
Kordi Vulkan 10VE 10 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, двоконтурний
Потужність котла:10 кВт, площа ~ 80 м²
Камера згоряння:відкрита
Всі характеристики
Характеристики Vulkan 10VE
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kordi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kordi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kordi Vulkan 10VE 10 кВт
Газовый котел Вулкан АОГВ-10 ВЕ | 13 095 грн. |
Котел газовий Корді Вулкан АОГВ 10 ВЕ | 12 940 грн. |
Котел газовий Корді Вулкан АОГВ 10 ВЕ | 14 205 грн. |
Модификації Kordi Vulkan 10VE
Ціни на Kordi Vulkan 10VE |
---|---|---|---|---|
Kordi Vulkan 7VE 7 кВт | від 12 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Kordi Vulkan 10VE 10 кВт | від 12 940 грн. | 3 пропозиції | ||
Kordi Vulkan 12VE 12 кВт | від 14 785 грн. | 2 пропозиції | ||
Kordi Vulkan 16VE 16 кВт | від 14 649 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →