Літня шина Kormoran UHP 205/50 R17 93W
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kormoran UHP 205/50 R17 93W 205/50 R17 93 V 205/50 R17 93 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran UHP 205/50 R17 93W
Усі ціни 35 →Шина Kormoran Ultra High Performance 205/50 R17 93W XL | 2 565 грн. |
Kormoran Ultra High Performance 205/50 R17 93W XL | 2 613 грн. |
Kormoran Ultra High Performance 205/50 R17 93W XL | 2 668 грн. |
Kormoran Ultra High Performance (205/50R17 93W) | 2 529 грн. |
Kormoran Ultra High Performance 205/50 R17 93W XL | 2 816 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kormoran UHP 205/50 R17 93W
Ціни на Kormoran UHP 205/50 R17 93W |
---|---|---|---|---|
Kormoran UHP 205/50 R17 93V | від 2 402 грн. | 30 пропозицій | ||
Kormoran UHP 205/50 R17 93W | від 2 508 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →