Літня шина point S Summer 205/50 R17 93W
Відео 10Фото 8 |
Виберіть розмір шин
point S Summer 205/50 R17 93W 205/50 R17 93 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог point S 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі point S.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити point S Summer 205/50 R17 93W
Усі ціни 18 →Шина Point S Summer S 205/50 R17 93W XL FR | 2 486 грн. |
Point S Summer S 205/50 R17 93W XL FR | 2 560 грн. |
Point S SUMMER S 205/50 R17 93W (9043786189) | 4 660 грн. |
Point S Summer (205/50R17 93W) | 2 509 грн. |
Point S Summer 205/50 R17 93W XL FR | 2 796 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації point S Summer 205/50 R17 93W
Ціни на point S Summer 205/50 R17 93W |
---|---|---|---|---|
point S Summer 205/50 R17 93W | від 2 486 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →