Літня шина Taurus Ultra High Performance 205/50 R17 93W
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Taurus Ultra High Performance 205/50 R17 93W 205/50 R17 93 V 205/50 R17 93 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Ultra High Performance 205/50 R17 93W
Усі ціни 13 →Taurus Ultra High Performance 205/50 R17 93W XL | 2 438 грн. |
TAURUS Ultra High Performance 205/50R17 93W | 2 484 грн. |
Taurus Ultra High Performance 205/50 R17 93W XL | 2 484 грн. |
Taurus Ultra High Performance 205/50 R17 93W XL 83028 | 2 609 грн. |
Taurus Ultra High Performance 205/50 R17 93W | 3 516 грн. |
ще 8 пропозицій
Гума для добрих доріг. Балансується нормально, не галаслива, але слабка боковина. За перше літо довелося купити ще одну шину, і на другому сезоні 3 шишки ще на двох колесах! Тиха Дуже слабка боковина користуюся Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Taurus Ultra High Performance 205/50 R17 93W
Ціни на Taurus Ultra High Performance 205/50 R17 93W |
---|---|---|---|---|
Taurus Ultra High Performance 205/50 R17 93V | від 2 505 грн. | 17 пропозицій | ||
Taurus Ultra High Performance 205/50 R17 93W | від 2 415 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →