Літня шина Kormoran UHP 215/45 R17 87W
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kormoran UHP 215/45 R17 87W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran UHP 215/45 R17 87W
Шини Kormoran UHP 215/45 ZR17 87W | 3 828 грн. |
Kormoran UHP 215/45 R17 87W 759415 | 3 455 грн. |
Kormoran UHP 215/45 R17 87W | 3 695 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kormoran UHP 215/45 R17 87W
Ціни на Kormoran UHP 215/45 R17 87W |
---|---|---|---|---|
Kormoran UHP 215/45 R17 87V | від 2 298 грн. | 30 пропозицій | ||
Kormoran UHP 215/45 R17 87W | від 3 455 грн. | 3 пропозиції | ||
Kormoran UHP 215/45 R17 91W | від 2 344 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →