Литий диск Kosei SVX 9x20/5x120 ET40 DIA74,1
від 5 500 до 8 393 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Kosei SVX 2
Характеристики
Kosei SVX 9x20/5x120 ET40 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kosei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kosei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kosei SVX 9x20/5x120 ET40 DIA74,1
Сортувати
Литые диски Kosei SVX R20 W9 PCD5x120 ET40 DIA74.1 (chrome) 1000684755 | 7 713 грн. |
Kosei SVX 9,0x20/5x120 D74,1 ET40 Chrome | 7 550 грн. |
Диски Kosei SVX 9x20 5x120 ET40 DIA74,1 (chrome) | 7 395 грн. |
Kosei SVX (R20 W9.0 PCD5x120 ET40 DIA74.1) хром | 7 609 грн. |
Kosei SVX 9x20 10x120/130 ET40 DIA74.1 Chrom | 5 500 грн. |
Kosei Kosei SVX 9x20 5x120 ET40 DIA74.1 Chrom | 7 560 грн. |
Kosei SVX (R20 W9 PCD5x120 ET40 DIA74,1) 1902016 | 7 364 грн. |
Диск Kosei SVX 9x20 5x120 ET40 DIA74.1 Chrom | 8 393 грн. |
Kosei SVX 9x20 5x120 ET40 DIA74.1 Chrom | 7 220 грн. |
Закрити
Схожі