Литий диск Replica JH7134 8,5x20/5x120 ET35 DIA72,6
від 6 945 до 7 684 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Replica JH7134 1
Характеристики
Replica JH7134 8,5x20/5x120 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica JH7134 8,5x20/5x120 ET35 DIA72,6
Replica BMW JH-7134 8,5x20/5x120 D72,6 ET35 BMF | 7 160 грн. |
Replica JH7134 (R20 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6) BMF | 7 684 грн. |
Диск Replica JH-7134 BMF R20 W8,5 PCD5x120 ET35 DIA72,6 | 6 945 грн. |
Закрити
Схожі