Литий диск JH 7134 8,5x20/5x120 ET35 DIA72,6
від 6 966 до 8 526 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації JH 7134 1
Характеристики
JH 7134 8,5x20/5x120 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JH 7134 8,5x20/5x120 ET35 DIA72,6
Сортувати
JH 7134 R20 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6 BMF | 7 497 грн. |
JH 7134 8,5x20/5x120 D72,6 ET35 BMF | 7 160 грн. |
JH JH JH-7134 (R20 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6) BMF | 8 170 грн. |
Диски JH 7134 8,5x20 5x120 ET35 DIA72,6 (BMF) | 6 966 грн. |
JH 7134 8.5x20 5x120 ET35 DIA72.6 BMF | 7 810 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Схожі