Бойлер Kospel Termo Hit WW 120
Фото 6 |
Kospel Termo Hit WW 120 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kospel Termo Hit WW 120
Бойлер непрямого нагріву Kospel Termo Hit WW 120 | 17 400 грн. |
Kospel WW-120 Termo Hit | 12 600 грн. |
Kospel WW-120 Termo Hit | 12 915 грн. |
Kospel WW-120 Termo Hit | 13 230 грн. |
Додаткові функції і можливості водонагрівача Kospel Termo Hit WW 120:
- Можливість встановлення ТЕН
Модификації Kospel Termo Hit WW 120
Ціни на Kospel Termo Hit WW 120 |
---|---|---|---|---|
Kospel Termo Hit WW 80 | від 10 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Kospel Termo Hit WW 100 | від 16 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Kospel Termo Hit WW 120 | від 12 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Kospel Termo Hit WW 140 | від 13 280 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо