Таль Kraissmann 2000 KBZ 3.0
Kraissmann 2000 KBZ 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 2000 KBZ 3.0
Усі ціни 6 →Таль ланцюгова KRAISSMANN 2000 KBZ 3.0 | 2 379 грн. |
ТАЛЬ ЛАНЦЮБНА МЕХАНІЧНА KRAISSMANN 2000 KBZ 3.0 | 2 200 грн. |
Таль ланцюгова механічна KRAISSMANN 2000 KBZ 3,0 (2 тонни, висота підйому | 2 378 грн. |
Таль ланцюгова механічна KRAISSMANN 2000 KBZ 3.0 | 2 310 грн. |
Таль ланцюгова Kraissmann 2000 KBZ 3.0 (112859) | 2 123 грн. |
Таль ланцюгова механічна KRAISSMANN 2000 KBZ 3.0 | 1 886 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →