Лебідка Kraissmann SH 400/800
Kraissmann SH 400/800 300 кг400 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann SH 400/800
Усі ціни 9 →Електропідйомник KRAISSMANN SH 400/800 | 6 929 грн. |
Підйомник електричний Kraissmann SH400/800 111139 | 6 053 грн. |
Тельфер, електричний підйомник Kraissmann SH 400/800 | 6 101 грн. |
ТЕЛЬФЕР ЕЛЕКТРИЧНИЙ KRAISSMANN SH 400/800 | 6 101 грн. |
Підйомник електричний KRAISSMANN SH 400/800 (до 800 кг; трос 20 метрів) | 7 310 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Kraissmann SH 400/800
Ціни на Kraissmann SH 400/800 |
---|---|---|---|---|
Kraissmann SH 300/600 | від 5 535 грн. | 9 пропозицій | ||
Kraissmann SH 400/800 | від 5 699 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →