Лебідка Kraissmann SH 600/1200
Kraissmann SH 600/1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann SH 600/1200
Усі ціни 10 →Електропідйомник KRAISSMANN SH 600/1200 | 10 859 грн. |
Підйомник електричний Kraissmann SH600/1200 112408 | 9 583 грн. |
Лебідка електрична Kraissmann SH 600/1200 | 11 520 грн. |
Підйомник електричний Kraissmann SH600/1200 | 13 451 грн. |
ТЕЛЬФЕР ЕЛЕКТРИЧНИЙ KRAISSMANN SH 600/1200 | 9 545 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →