Таль / лебідка Kraissmann SHT 500/1000
Kraissmann SHT 500/1000 250 кг500 кг |
|
Потужність двигуна каретки - 200 Вт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann SHT 500/1000
ТЕЛЬФЕР ЕЛЕКТРИЧНИЙ З Візком KRAISSMANN SHT 500/1000 | 12 616 грн. |
Тельфер, електричний підйомник Kraissmann SHT 500/1000 | 12 575 грн. |
Підйомник електричний з кареткою KRAISSMANN SHT 500/1000 (до 1000 кг; трос | 16 125 грн. |
Тельфер електричний KRAISSMANN SHT 500/1000 | 12 800 грн. |
Тельфер електричний з візком KRAISSMANN SHT 500/1000 | 11 890 грн. |
Модификації Kraissmann SHT 500/1000
Ціни на Kraissmann SHT 500/1000 |
---|---|---|---|---|
Kraissmann SHT 250/500 | від 8 016 грн. | 9 пропозицій | ||
Kraissmann SHT 500/1000 | від 11 890 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →