Ківш Krauff Rot 26-202-030
Krauff Rot 26-202-030 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Rot 26-202-030
Усі ціни 10 →Ківш Krauff 1.8л, Ø16см з кришкою (26-202-030) | 1 237 грн. |
Ковш Krauff 1.8л, Ø16см с крышкой (26-202-030) | 1 217 грн. |
Ківш Krauff 16 см 1,8л 26-202-030 | 1 399 грн. |
Krauff 26-202-030 | 1 169 грн. |
Krauff 26-202-030 | 1 399 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →