Набір посуду Krauff Elite 26-238-047
Krauff Elite 26-238-047 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Elite 26-238-047
Усі ціни 8 →Набір посуду Krauff 6 предметів 26-238-047 (27233) | 4 083 грн. |
Набор посуды Krauff 6 предметов 26-238-047 (27233) | 4 083 грн. |
Krauff 6 пр. (26-238-047) 6пр.(26-238-047) | 1 976 грн. |
Krauff 26-238-047 | 1 890 грн. |
Krauff 26-238-047 | 3 164 грн. |
ще 3 пропозиції
Комплектація:
- ківш із кришкою 1.9 л, 16 см
- каструля з кришкою 2.6 л, 18 см
- каструля з кришкою 3.6 л, 20 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →