Ківш Vinzer Moderno 50070
Vinzer Moderno 50070 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Moderno 50070
Усі ціни 22 →VINZER MODERNO 50070 | 1 374 грн. |
Сотейник Vinzer Moderno 16 см 1.5 л (50070) | 1 867 грн. |
VINZER MODERNO 50070 | 1 367 грн. |
Сотейник с крышкой Vinzer Moderno 1,5 л 50070 | 1 493 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →