Каструля Krauff Herzog 26-247-012
Krauff Herzog 26-247-012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Herzog 26-247-012
Усі ціни 8 →Каструля Krauff Herzog, зі скляною кришкою, 18 см, 2,9 л (26-247-012) | 979 грн. |
Каструля Krauff Herzog з кришкою 2.9 л (26375) | 920 грн. |
Кастрюля Krauff Herzog с крышкой 2.9 л (26375) | 920 грн. |
Каструля 2,9 л з кришкою Krauff (26-247-012) | 989 грн. |
Krauff 26-247-012 Herzog 2,9 л 26-247-012Herzog2,9л | 979 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості каструлі Krauff Herzog 26-247-012:
- Дзеркальна алмазне полірування
- Кришка зі сталевим обідком
Модификації Krauff Herzog 26-247-012
Ціни на Krauff Herzog 26-247-012 |
---|---|---|---|---|
Krauff Herzog 26-247-012 | від 920 грн. | 8 пропозицій | ||
Krauff Herzog 26-247-013 | від 1 169 грн. | 9 пропозицій | ||
Krauff Herzog 26-247-014 | від 1 326 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →