Умивальник Kraus GV-392 432 мм бронзовий
Фото 4 |
Kraus GV-392 |
|
Умивальник може комплектуватися донним клапаном і монтажним кільцем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus GV-392 432 мм бронзовий
Усі ціни 8 →Умивальник Kraus GV-392-19mm | 9 727 грн. |
Скляна раковина Kraus Blaze (GV-392-19mm) GV-392-19mm | 9 727 грн. |
Раковина Kraus помаранчева (GV-392-19mm) GV-392-19mm | 9 164 грн. |
Раковина скляна Kraus Blaze (GV-392-19mm) | 9 257 грн. |
Раковина стеклянная Kraus GV-392-19mm | 8 976 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Kraus GV-392
Ціни на Kraus GV-392 |
---|---|---|---|---|
Kraus GV-392 432 мм бронзовий | від 8 976 грн. | 8 пропозицій | ||
Kraus GV-397 432 мм графіт | від 6 887 грн. | 4 пропозиції | ||
Kraus GV-391 432 мм зелений | від 8 395 грн. | 7 пропозицій | ||
Kraus GV-390 432 мм золотистий | від 8 943 грн. | 8 пропозицій | ||
Kraus GV-395 432 мм золотистий | від 8 832 грн. | 8 пропозицій | ||
Kraus GV-396 432 мм коричневий | від 8 976 грн. | 7 пропозицій | ||
Kraus GV-394 432 мм коричневий | від 8 832 грн. | 8 пропозицій | ||
Kraus GV-398 432 мм коричневий | від 8 904 грн. | 7 пропозицій | ||
Kraus GV-393 432 мм оранжевий | від 8 976 грн. | 8 пропозицій | ||
Kraus GV-399 432 мм синій | від 7 836 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →