Умивальник Kraus GV-570 419 мм
Фото 4 |
Kraus GV-570 419 мм432 мм |
|
Умивальник може продаватися без донного клапана
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus GV-570 419 мм
Усі ціни 9 →Умивальник Kraus GV-570-12mm | 8 514 грн. |
Скляна раковина Kraus Callisto (GV-570-12mm) GV-570-12mm | 8 514 грн. |
Раковина Kraus темно мідно-коричневий (GV-570-12mm) GV-570-12mm | 7 963 грн. |
Раковина скляна Kraus Callisto (GV-570-12mm) | 8 044 грн. |
Накладна Раковина Kraus GV-570-12MM | 8 514 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Kraus GV-570
Ціни на Kraus GV-570 |
---|---|---|---|---|
Kraus GV-570 419 мм | від 7 800 грн. | 9 пропозицій | ||
Kraus GV-571 432 мм | від 8 762 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →