Умивальник Kraus GV-580 419 мм мідний
Фото 4 |
Kraus GV-580 |
|
Умивальник може продаватися без донного клапана
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus GV-580 419 мм мідний
Усі ціни 8 →Умивальник Kraus GV-580-12mm | 8 044 грн. |
Скляна раковина Kraus Copper Illusion (GV-580-12mm) GV-580-12mm | 8 044 грн. |
Раковина Kraus мідно-коричневий (GV-580-12mm) GV-580-12mm | 7 498 грн. |
Раковина скляна Kraus Copper Illusion (GV-580-12mm) | 7 574 грн. |
Раковина стеклянная Kraus GV-580-12mm | 7 344 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Kraus GV-580
Ціни на Kraus GV-580 |
---|---|---|---|---|
Kraus GV-682 419 мм бордовий | від 8 044 грн. | 4 пропозиції | ||
Kraus GV-651 419 мм бронзовий | від 7 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Kraus GV-710 419 мм бронзовий | від 7 464 грн. | 8 пропозицій | ||
Kraus GV-684 419 мм коричневий | від 9 425 грн. | 1 пропозиція | ||
Kraus GV-683 419 мм коричневий | від 9 425 грн. | 1 пропозиція | ||
Kraus GV-580 419 мм мідний | від 7 344 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →