Умивальник Kraus GV-690 432 мм бронзовий
Фото 4 |
Kraus GV-690 |
|
Умивальник може комплектуватися донним клапаном і монтажним кільцем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus GV-690 432 мм бронзовий
Усі ціни 7 →Умивальник Kraus GV-690-19mm | 9 999 грн. |
Скляна раковина Kraus Triton (GV-690-19mm) GV-690-19mm | 9 999 грн. |
Раковина скляна Kraus Triton (GV-690-19mm) | 9 529 грн. |
Накладний умивальник Kraus GV-690-19mm | 9 999 грн. |
Раковина стеклянная Kraus GV-690-19mm | 9 240 грн. |
Умывальник Kraus GV-690-19mm | 8 499 грн. |
Раковина Kraus GV-690-19mm | 9 799 грн. |
Модификації Kraus GV-690
Ціни на Kraus GV-690 |
---|---|---|---|---|
Kraus GV-692 432 мм бордовий | від 8 499 грн. | 8 пропозицій | ||
Kraus GV-650 432 мм бронзовий | від 7 468 грн. | 8 пропозицій | ||
Kraus GV-695 432 мм бронзовий | від 8 134 грн. | 4 пропозиції | ||
Kraus GV-690 432 мм бронзовий | від 8 499 грн. | 7 пропозицій | ||
Kraus GV-691 432 мм золотистий | від 8 499 грн. | 8 пропозицій | ||
Kraus GV-693 432 мм коричневий | від 8 499 грн. | 8 пропозицій | ||
Kraus GV-700 432 мм коричневий | від 7 468 грн. | 8 пропозицій | ||
Kraus GV-694 432 мм коричневий | від 8 331 грн. | 7 пропозицій | ||
Kraus GV-610 432 мм коричневий | від 6 882 грн. | 4 пропозиції | ||
Kraus GV-630 432 мм коричневий | від 7 847 грн. | 7 пропозицій | ||
Kraus GV-681 432 мм коричневий | від 8 226 грн. | 8 пропозицій | ||
Kraus GV-600 432 мм мідний | від 7 321 грн. | 8 пропозицій | ||
Kraus GV-680 432 мм різнокольоровий | від 7 700 грн. | 4 пропозиції | ||
Kraus GV-620-17 432 мм червоний | від 7 952 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →