Кухонна мийка Kraus KHU110-27 686x483
Фото 11 |
Kraus KHU110-27 635x457686x483 |
|
Мийка має шумо - і вібропоглинаючі гумові накладки. Захисне покриття зовні мийки запобігає утворенню конденсату.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus KHU110-27 686x483
Кухонна мийка під стільницю Kraus KHU110-27 | 31 230 грн. |
Кухонна мийка під стільницю Kraus (колір-нержавіюча сталь) KHU110-27 KHU11 | 24 984 грн. |
Мийка кухонна сталева KHU110-27 Standart PRO | 24 300 грн. |
Мийка кухонна сталева KHU110-27 Standart PRO KHU111-25 | 22 900 грн. |
Модификації Kraus KHU110-27
Ціни на Kraus KHU110-27 |
---|---|---|---|---|
Kraus KHU111-25 635x457 | від 24 156 грн. | 4 пропозиції | ||
Kraus KHU110-27 686x483 | від 22 900 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →