Кухонна мийка Kraus KHT411-25 635x559
Фото 13 |
Kraus KHT411-25 |
|
Мийка має шумо - і вібропоглинаючі гумові накладки. Захисне покриття зовні мийки запобігає утворенню конденсату.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus KHT411-25 635x559
Усі ціни 7 →Мийка для кухні Kraus Standart Pro нержавіюча сталь KHT411-25 | 25 965 грн. |
Kraus KHT411-25 | 25 965 грн. |
Мийка для кухні Kraus Standart Pro нержавіюча сталь KHT411-25 | 25 965 грн. |
Кухонная мойка Kraus KHT411-25 | 22 070 грн. |
Kraus Кухонная мийка Loften™ - 571 (KHT411-25) | 25 965 грн. |
Кухонна мийка Kraus KHT411-25 | 32 854 грн. |
Кухонна мийка Kraus Loften KHT411-25 нержавіюча сталь (77816) | 25 965 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →